• کد خبر : 73285      تاريخ انتشار خبر: پنجشنبه 17 اسف 1396
  • [ad_1] بیرمی : جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشور در شهر اهرم برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری بیرمی :جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشوری بمدت یک روز  در شهر اهرم برگزار شد. این جشنواره با حضور ۵ استان کشور چهارمحال بختیاری، فارس، خوزستان، هرمزگان، کهگیلویه براحمد، بوشهر و شهرستان تنگستان در اهرم […]

    [ad_1]

    بیرمی : جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشور در شهر اهرم برگزار شد.

     به گزارش پایگاه خبری بیرمی :جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشوری بمدت یک روز  در شهر اهرم برگزار شد.

    این جشنواره با حضور ۵ استان کشور چهارمحال بختیاری، فارس، خوزستان، هرمزگان، کهگیلویه براحمد، بوشهر و شهرستان تنگستان در اهرم برگزار شد.که در پایان به نفرات برتر و تیمهای برتر هدایای تعلق گرفت.

    همچنین در حاشیه جشنواره فرهنگی ورزشی کشوری ،مسابقه غذاهای محلی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحداهرم نیز انجام گرفت که به نفرات برتر جوایزی اهدا  شد.

    نتایج مسابقات بومی و محلی
    نتایج انفرادی:

    ♦️هفت سنگ آقایان
    علی مدنی اول(هرمزگان)
    محمد حیدری دوم(تنگستان)
    اسفندیار احمدی سوم (چهارمحال بختیاری)

    ♦️دال پلان آقایان
    قربان محمدیان اول( کهگیلویه و بویراحمد)
    فرشاد رستمی دوم(فارس)
    فتح الله اسماعیلی سوم(چهارمحال بختیاری)

    ♦️تیرو کمان آقایان
    رحمت آسبان اول ( کهگیلویه و بویراحمد)
    روئین رزمجو دوم (بوشهر)
    مومن میری سوم( تنگستان)

    ♦️چوب کشی
    محسن گلاف اول (خوزستان)
    محمد حکمتی خواه دوم( کهگیلویه و بویراحمد)
    سعید میرزایی سوم (فارس)

    ♦️لی لی حرکتی
    علیرضا رفیعی اول (فارس)

    سعید زکوی نیادوم (خوزستان)
    مقام سوم
    صمد آسیان سوم (کهگیلویه و بویراحمد)

    ♦️داژبال آقایان
    مقام اول :چهارمحال و بختیاری
    مقام دوم: تنگستان
    مقام سوم: کهگیلویه و بویراحمد

    ️تیر و کمان خانمها
    زهره نادری اول(بوشهر)
    فاطمه پیلقوش دوم(کهگیلویه و بویراحمد)
    سوسن نجفی سوم(چهارمحال بختیاری)

    ♦️لی لی خانمها
    زیبا رشیدی فراول (کهگیلویه و بویراحمد)
    فاطمه پاکدامن دوم (بوشهر )
    سمانه پروین سوم مشترک (فارس)
    عاطفه خسروی سوم مشترک (چهارمحال بختیاری)

    ♦️دال پلان خانمها
    کفایت پیوند مطلق اول(کهگیلویه و بویراحمد)
    طاهره حیدری دوم(تنگستان )
    مینا حمیدی سوم(خوزستان)

    ♦️هفت سنگ خانمها
    کبری عبادی اول ( خوزستان)
    بدریه شهابی دوم ( هرمزگان)
    الهام فلامرزپور سوم( فارس)

    ♦️داژبال بانوان
    مقام اول:(تنگستان)
    مقام دوم :(هرمزگان)
    مقام سوم : (کهگیلویه و بویراحمد)

    ♦️چوب کشی بانوان
    راضیه مورد زاده اول (فارس)
    زهرا بیاتی دوم(چهارمحال)
    طاهره پاکدامن سوم(بوشهر)

     

    00 02 03 004 04 005 05 006 06 007 07 08 09 10 11 012 12 13 14 15 016 16 0017 17 018 18 019 19 020 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 033 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

    [ad_2]

    لینک منبع

  • برچسب ها:
  • نظرات کاربران در "برگزاری جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشوری در اهرم +گزارش تصویری"

    به برگه های وردپرس مراجعه کرده و در برگه توضیحات دیدگاه متن دلخواه خود را جهت نمایش در این بخش وارد نمایید.